Sklep

Gel Polish True Star lakier hybrydowy – Nr 009

7,50  z VAT

Brak w magazynie

Gel Polish True Star nr 009 turkusowy    to wyjątkowy lakier hybrydowy utwardzany w lampie UV / LED. Gel Polish True Star to optymalne połączenie łatwości […]

Gel Polish True Star nr 009 turkusowy    to wyjątkowy lakier hybrydowy utwardzany w lampie UV / LED.

Gel Polish True Star to optymalne połączenie łatwości aplikacji i usuwania naszej hybrydy porównywalny do tradycyjnego lakieru do paznokci w połączeniu z trwałością paznokci żelowych wykonanych za pomocą żelu uv do paznokci, zachowując przy tym wspaniały błysk i kolor.

Nowa formuła naszego lakieru hybrydowego to efekt wieloletnich badań nad formułą hybrydy z wykorzystaniem najnowszych technologii w kosmetologi estetycznej.

Cechy produktu

Nowa ulepszona formuła i skład produktu.
Łatwiejsza aplikacja i usuwalność
Nowa Baza/ Ulta Strong Bazę https://art-women.pl/produkt/gel-polish-true-star-ultra-strong-base/.
Nowy Quick Finish lub Ultra Strong Top No Wipe  https://art-women.pl/produkt/gel-polish-true-star-ultra-strong-top-no-wipe-10ml/  (nie klejący się po utwardzeniu w lampie)
Nowy Matt Finish  https://art-women.pl/produkt/gel-polish-true-star-quick-finish-matt-2/  (Wykończenie matowe)
Fotoinicjatory UV / LED (Utwardzalność w każdej lampie)
Nowa model szklanej buteleczki oraz pędzelek 3D

Sposób użycia

Aplikacja lakieru hybrydowego

Przed aplikacją polecamy wykonać zabieg manicure BalbCare,który wspaniale zmiękczy skórki i pozwoli w prosty sposób przygotować płytkę paznokcia do aplikacji lakieru hybrydowego.

Na odtłuszczoną cleanerem płytkę paznokcia nakładamy Ulta Strong Bazę https://art-women.pl/produkt/gel-polish-true-star-ultra-strong-base/  ,która odżywi i zabezpieczy paznokcie a następnie utwardzamy w lampie UV/LED.

Następnie nakładamy kolorowy lakier hybrydowy na cała płytkę paznokcia który utwardzamy w lampie UV/LED. (krok drugi możemy powtórzyć aby uzyskać jeszcze lepszy efekt)
Na koniec nakładamy Quick Finish lub Ultra Strong Top No Wipe https://art-women.pl/produkt/gel-polish-true-star-ultra-strong-top-no-wipe-10ml/  bez przemywania albo Ultra Strong Top  https://art-women.pl/produkt/gel-polish-true-star-ultra-strong-top/ z przemywaniem dla uzyskania pięknego połysku (lub Qucik Fisnish matt dla uzyskania matowego efektu) i utwardzamy w lampie UV/LED

Usuwanie lakieru hybrydowego

Delikatnie spiłuj wierzchnią warstwę pilniczkiem
Przyłóż wacik z acetonem
Zdejmij drewnianym patyczkiem

Ostrzeżenia
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego, łatwopalny, chronić przed dziećmi, po otwarciu zużyć do 12 miesięcy.

Gel Polish True Star lakier hybrydowy – Nr 009
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
[Polityka prywatności]