Sklep

Ultra Strong SUPER SHINE Top No wipe 10ml

40,00  z VAT

Ultra Strong SUPER SHINE Top No wipe 10ml  Ultra Strong SUPER SHINE Top No wipe 10ml to super trwały i mocny, nabłyszczający top hybrydowy. Nowoczesna formuła […]

Ultra Strong SUPER SHINE Top No wipe 10ml

 Ultra Strong SUPER SHINE Top No wipe 10ml to super trwały i mocny, nabłyszczający top hybrydowy. Nowoczesna formuła zwiększa jego trwałość i nabłyszczenie nawet do 4 tygodni. Nowe rozwiązania zastosowane w recepturze nowego Ultra Strong SUPER SHINE  gwarantują długotrwałe zabezpieczenie stylizacji zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, odpryskami jak i matowieniem, zżółknieniem czy rysowaniem utwardzonej powierzchni. Po utwardzeniu nie wymaga przemycia cleanerem.

  • Najwyższa jakość
  • Super wytrzymały top
  • Wysoki połysk i ochrona do 4 tygodni
  • Bez odprysków, bez matowania, bez zarysowań
  • Bez warstwy dyspersyjnej, nie wymaga przemywania.
  • Podkreśla kolor

Ultra Strong SUPER SHINE Top No wipe 10ml to top do lakierów hybrydowych typu No Wipe (bez przemywania warstwy dyspersyjnej). ULTRA STRONG zapewni wysoki połysk, trwałość i nieskazitelny wygląd manicure przez ponad 21 dni. Doskonale zabezpiecza kolor przed blaknięciem (posiada filtr UV), matowieniem nawet przy długiej ekspozycji na słońce. Top do lakierów hybrydowych Gel Polish True Star Ultra Strong No wipe charakteryzuje się konsystencją o średniej gęstości, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i bezproblemowa.

Standardowy czas utwardzania w lampie LED oraz UV.
Gel Polish True Star Ultra Strong No wipe/strong> idealnie nadaje się do wszystkich efektów (pyłków) aplikowanych na lakiery bez warstwy dyspersyjnej – efekt lustra, cameleon, pearl effect, prizma effect, efekt holo.
Gel Polish True Star Ultra Strong No wipe nie rozpuszcza się w acetonie.

* PRZECIWWSKAZANIA:
zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego,
brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci,oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne,urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego,podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
* ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: 
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności.Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV.
Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
[Polityka prywatności]