Sklep

Zestaw manicure japoński P.Shine

135,00  z VAT

Zestaw do manicure japońskiego P.Shine, oryginalny, Made in Japan

Japoński manicure to znana od wielu lat technika dbania o naturalną płytkę paznokcia. Technika ta znacząco wpływa na wzmocnienie paznokci, poprawienie ich elastyczności i zmniejszenie kruchości, a dodatkowo nadaje paznokciom wysoki połysk. Witaminy i składniki odżywcze zawarte w P.Shine, nakładane za pomocą firmowej polerki, głęboko wchłaniają się w płytkę paznokcia, redukują nierówności i pęknięcia. P.Shine nadaje paznokciowi połysk, który trwa do 2 tygodni. P.Shine wskazany jest dla osób cierpiących na alergie, chroni również przed negatywnym wpływem detergentów. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt zabiegi powinno się wykonywać do pełnego zrośnięcia płytki paznokcia średnio co 2-3 tygodnie. Czas trwania zabiegu wynosi około 30-45 minut. P.Shine nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zestaw zawiera:

– puder p.shine różowy (5gr.);

– pasta p.shine zielona (8 gr.);

– zielona polerka p.shine;

– różowa polerka p.shine;

– 3 szt. polerek dwustronnych;

– szpatułka plastikowa;

– pilniczek;

– instrukcja wykonania Wszystkie produkty oryginalnie zapakowane – w plastikowe pudełko.

Instrukcja wykonania zabiegu

1.Zdezynfekować przed zabiegiem ręce swoje i klientki.

2.Przy pomocy rożowo-zielonego pilniczka zmatowić płytkę paznokcia.

3.Szpatułką nanieść na paznokieć niewielką ilość pasty z zielonego pojemnika. Następnie przy użyciu zielonej polerki wcierać tę pastę w paznokieć. Ruchy wcierające należy wykonywać w jednym kierunku. Po wykonaniu tej czynności płytka paznokcia zacznie błyszczeć.

4.Aby zabezpieczyć składniki zawarte w paście i pozwolić im wnikać w płytkę paznokcia należy nanieść niewielką ilość pudru z różowego pojemnika na różową polerkę i wetrzeć puder w paznokieć.

WAŻNE: Aby kuracja przyniosła pożądany efekt należy zabieg stosować przynajmniej przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia. Wskazane jest aby na zrastający paznokieć stosować uzupełnienia, z tym że nie matowimy całej płytki paznokcia a tylko miejsce do uzupełnienia.

 

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
[Polityka prywatności]