Cążki do wycinania skórek Ali – 8397
Profesjonalne cążki do skórek ze stali nierdzewnej przeznaczone do pielęgnacji skórek, przycinania cienkich, drobnych lub delikatnych skórek w obrębie paznokci. Ostre krawędzie zapewniają perfekcyjne cięcie. Ergonomiczny kształt i wyprofilowane rączki sprawiają, że cążki doskonale leżą w dłoni, zapewniają wysoki komfort pracy. Cienkie ostrze ułatwia dokładną pielęgnację, bezpieczne i dokładne wycinanie naskórka.
Wymiary:
Długość cążek: 8,7 cm
Długość ostrza: 4 mm
Profesjonalna stylizacja paznokci wymaga sprzętu takiego jak frezarka do manicure Wrocław którą znajdziesz w ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Jeśli cenisz szybkość i efektywność, wybierz lakiery one coat oferowane przez Hurtownię kosmetyczną Art-women.
Jeśli szukasz niezawodnych narzędzi do pielęgnacji skórek, wybierz cążki do skórek Wrocław dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Doskonała precyzja i wygoda pracy dzięki frezarka do manicure która ułatwia i przyspiesza pracę nad stylizacją paznokci.
Nieodzownym elementem każdego manicure są bufery do paznokci oferowane przez Hurtownię kosmetyczną Art-women.
Idealne dla osób ceniących klasyczne rozwiązania są lakiery basic Wrocław dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Brak danych o producencie.
Brak danych o dostawcach.
Brak informacji o bezpieczeństwie.











