Frez diamentowy – Nr 2 kulka 1,6 mm
Frez diamentowy kulka przeznaczony do wyrównywania i matowienia paznokcia oraz usuwania skórek. Błyskawicznie usuwa zrogowaciały naskórek, można nim matowić naturalną płytkę paznokcia, tipsy, żel albo akryl. Idealnie nadaje się do opracowywania wału około paznokciowego.
Frez można bezpiecznie sterylizować oraz dezynfekować.
Uniwersalna średnica stalowego trzpienia pasuje do dostępnych na rynku frezarek z głowicą typu „twist and lock”.
Najwyższa jakość i nowoczesne technologie charakteryzują lampy uv do paznokci Wrocław które znajdziesz w szerokiej ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Nieodzownym elementem każdego manicure są bufery do paznokci Dolny Śląsk dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Najwyższej jakości lakiery hybrydowe to lakiery one coat oferowane przez Hurtownię kosmetyczną Art-women.
Dla higieny i bezpieczeństwa podczas pracy wybierz rękawiczki nitrylowe Dolny Śląsk dostępne w różnych rozmiarach i kolorach w Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Profesjonalne akcesoria dla stylistów paznokci znajdziesz u staleks dystrybutor Wrocław dostępny w Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Idealne dla osób ceniących klasyczne rozwiązania są lakiery basic Wrocław które zapewniają trwałość i łatwość aplikacji.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Brak danych o producencie.
Brak danych o dostawcach.
Brak informacji o bezpieczeństwie.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.