Konfetti – Piegi – Mini Sześciokąty – Nr 135
Piegi, cekiny do zdobień paznokci.
Płaskie, mieniące się sześciokąty, przeznaczone do zdobienia paznokci. Świetne do wtapiania w żel UV lub w akryl. Pakowane w przezroczysty słoiczek z nakrętką.
Aplikacja jest nadzwyczaj prosta!
Nakładamy na mokry nieutwardzony top lub wtapiamy w żel – następnie utwardzamy i zabezpieczamy ponownie lakierem nawierzchniowym i utwardzamy.
Chcesz pracować z najlepszymi żelami UV? Wybierz excellent pro dystrybutor Dolny Śląsk które znajdziesz w szerokiej ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Podczas zabiegów higiena jest kluczowa – wybierz podkłady medyczne Wrocław które spełniają najwyższe standardy higieny.
Idealne rozwiązanie dla zaawansowanych technik stylizacji to akryle do paznokci które znajdziesz w ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Nie musisz wydawać fortuny na piękne zapachy – wybierz tanie zamienniki perfum które łączą trwałość i przystępną cenę.
Jeśli zależy Ci na idealnym utwardzeniu żeli i lakierów hybrydowych, sprawdź lampy uv do paznokci Wrocław dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Jeśli cenisz szybkość i efektywność, wybierz lakiery one coat które znajdziesz w szerokiej ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Brak danych o producencie.
Brak danych o dostawcach.
Brak informacji o bezpieczeństwie.