Sklep

Ozdoby do paznokci konfetti – 6847 Nr 2 Księżyce

4,00  z VAT

Trójkąty, piegi, cekiny do zdobień paznokci.

Hit ostatniego sezonu – płaskie, mieniące się księżyce. Przeznaczone do zdobienia paznokci. Świetne do wtapiania w żel UV lub w akryl. Pakowane w przezroczysty słoiczek z nakrętką.

Aplikacja jest nadzwyczaj prosta!

Nakładamy na mokry nieutwardzony top lub wtapiamy w żel – następnie utwardzamy i zabezpieczamy ponownie lakierem nawierzchniowym i utwardzamy.

Znajdź swój ulubiony zapach dzięki tanie zamienniki perfum Dolny Śląsk które łączą trwałość i przystępną cenę.

Doskonała precyzja i wygoda pracy dzięki frezarka do manicure oferowana przez Hurtownię kosmetyczną Art-women.

Idealne do precyzyjnej pracy w salonie są cążki do skórek które znajdziesz w szerokiej ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 3.01.202611.01.2026 wysyłka paczek nie będzie realizowana z powodu urlopu.

Wznowienie wysyłek nastąpi od 12.01.2026.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Z poważaniem,
Obsługa Klienta