Piegi konfetti do paznokci – 8827
Piegi, cekiny do zdobień paznokci. Miks kolorów.
Hit ostatniego sezonu – płaskie, symetryczne, mieniące się kółeczka, które imitują urocze, kolorowe piegi. Przeznaczone do zdobienia paznokci. Świetne do wtapiania w żel UV lub w akryl. Pakowane w przezroczysty słoiczek z nakrętką.
Aplikacja jest nadzwyczaj prosta!
Nakładamy na mokry nieutwardzony top lub wtapiamy w żel – następnie utwardzamy i zabezpieczamy ponownie lakierem nawierzchniowym i utwardzamy.
Nie musisz wydawać fortuny na piękne zapachy – wybierz tanie zamienniki perfum dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Jeśli szukasz skutecznego środka, sprawdź dezynfekcja do rąk Dolny Śląsk oferowana przez Hurtownię kosmetyczną Art-women.
Doskonałą gładkość i precyzję zapewniają bufery do paznokci które znajdziesz w ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Doskonała precyzja i komfort pracy zapewniają pilniki slim Wrocław które są niezastąpione w codziennej pracy stylistek.
Dla trwałej i profesjonalnej stylizacji paznokci wybierz akryle do paznokci Dolny Śląsk które znajdziesz w ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Idealne dla osób ceniących klasyczne rozwiązania są lakiery basic Dolny Śląsk które zapewniają trwałość i łatwość aplikacji.
Brak danych o producencie.
Brak danych o dostawcach.
Brak informacji o bezpieczeństwie.








