Sklep

Pyłek kameleon Galaxy – 6749 nr 2

20,00  z VAT

Niepowtarzalne płatki , które możemy używać na wiele sposobów.

Mogą być wcierane dokładnie w całą płytkę lub tylko na jej część tworząc wielowymiarowy efekt przypominający zorzę polarną.

Kosmiczny pyłek to piękne, drobne płatki holograficzne, które po nałożeniu top no wipe, top z warstwą lub na lakier hybrydowy tworzą efekt wielobarwnego nieba na paznokciach. Dzięki płatkom stworzysz łatwe i efektowne zdobienia!

Sposób wykonania: Przygotowujemy płytkę paznokcia jak do manicure hybrydowego, w celu zwiększenia przyczepności hybryd zalecamy użycie primera. Nanosimy 2 warstwy lakieru hybrydowego każdą z nich oddzielnie utwardzając. W utwardzoną drugą warstwę hybrydy starannie wcieramy niewielką ilość płatków. Po uzyskaniu równomiernej tafli, usuwamy nadmiar za pomocą miękkiego pędzla, całość zabezpieczamy topem.

Twórz niezliczoną ilość wzorów i korzystaj z wielu kolorów podkładowych, a zobaczysz jak można się wyróżniać i jaki zachwyt wzbudzać wśród koleżanek.

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
[Polityka prywatności]