Pyłek na paznokcie Aurora Kameleon – 879 Nr 7
Pyłek z efektem kameleona.
Pyłek zapakowany w słoiczek + pacynka.
Sposób użycia:
1. Przygotowujemy płytkę paznokcia jak do każdej stylizacji paznokci. Nakładamy base coat do lakieru hybrydowego – utwardzany w lampie. Nakładamy 2 warstwy wybranego lakieru hybrydowego i utwardzamy kolejno warstwy.
2. Aplikujemy warstwę True Star Queek Finish lub Top No Wipe, utwardzamy w lampie a następnie dokładnie wcieramy pyłek pacynką na każdy paznokieć.
3. Na koniec po dokładnym oczyszczeniu skórek wokół paznokcia z resztek pyłku nakładamy base/żel i utwardzamy w lampie. Nie przemywamy.
Nie musisz wydawać fortuny na piękne zapachy – wybierz tanie zamienniki perfum Wrocław które znajdziesz w Hurtowni kosmetycznej Art-women.
Profesjonalna stylizacja wymaga sprzętu, takiego jak lampy uv do paznokci Dolny Śląsk oferowane przez Hurtownię kosmetyczną Art-women.
Najlepsze efekty manicure osiągniesz dzięki pilniki do paznokci które spełnią Twoje oczekiwania podczas każdej stylizacji.
Doskonałą gładkość i precyzję zapewniają bufery do paznokci Wrocław oferowane przez Hurtownię kosmetyczną Art-women.
Idealne dla osób ceniących klasyczne rozwiązania są lakiery basic Dolny Śląsk które zapewniają trwałość i łatwość aplikacji.
Jeśli szukasz niezawodnych narzędzi do pielęgnacji skórek, wybierz cążki do skórek które spełniają wymagania profesjonalistów.
Brak danych o producencie.
Brak danych o dostawcach.
Brak informacji o bezpieczeństwie.





