Sklep

Szczoteczka peeling do mycia twarzy – Niebieski

2,00  z VAT

Brak w magazynie

Okrągła szczoteczka przeznaczona do peelingu, oczyszczania oraz mycia twarzy. Perfekcyjnie oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń i usuwa martwy naskórek. Bardzo delikatna w użyciu, nie podrażnia skóry. Idealna również do masażu twarzy – pobudza krążenie krwi. Posiada wygodną antypoślizgową rączkę, która zapewnia komfort użytkowania. Włosie zabezpieczone plastikową nakładką.

Sposób użycia: Twarz należy oczyszczać za pomocą okrężnych ruchów wykonywanych szczoteczką. Może być stosowana samodzielnie lub z mydłem, maseczkami czy peelingiem. Po użyciu dokładnie oczyścić szczoteczkę i osuszyć. Nie stosować na podrażnioną skórę.

Podczas zabiegów higiena jest kluczowa – wybierz podkłady medyczne Wrocław które są praktyczne i wygodne w użyciu.

Niezbędny element w każdym salonie kosmetycznym to lampy uv do paznokci które znajdziesz w szerokiej ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.

Profesjonalne akcesoria dla stylistów paznokci znajdziesz u staleks dystrybutor Wrocław które znajdziesz w szerokiej ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.


Dla higieny i bezpieczeństwa podczas pracy wybierz rękawiczki nitrylowe idealne do codziennego użytku w salonach kosmetycznych.

Precyzja i trwałość to cechy charakterystyczne akryle do paznokci Wrocław które znajdziesz w ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.

Precyzyjna pielęgnacja dłoni wymaga narzędzi takich jak cążki do skórek które zapewniają trwałość i precyzję pracy.

Brak danych o producencie.

Brak danych o dostawcach.

Brak informacji o bezpieczeństwie.

You may also like