Sklep

Wosk w puszce – miodowy Evershine 400ml

18,90  z VAT

Wosk w puszce Evershine 400ml o zapachu miodowym. Sposób użycia: -włożyć puszkę z woskiem do podgrzewacza i podłączyć go do prądu. -po ok 20-25 minutach można przystąpić […]

Wosk w puszce Evershine 400ml o zapachu miodowym. Sposób użycia: -włożyć puszkę z woskiem do podgrzewacza i podłączyć go do prądu. -po ok 20-25 minutach można przystąpić do zabiegu depilacji. Wosk rozgrzany do optymalnej  temperatury powinien równomiernie się rozkładać, nie ciągnąć ani też nie parzyć. -wosk nakładamy za pomocą drewnianej szpatułki zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Na wosk przykładamy i  dociskamy pasek jedną ręką przytrzymujemy okolice poniżej paska i lekko naciągamy skórę  zgodnie z kierunkiem nakładania wosku. -drugą ręką odrywamy energicznie pasek w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, w celu złagodzenia bólu po oderwaniu paska należy mocno  przycisnąć dłoń w miejscu depilowanego miejsca. Pozostałości po wosku należy zmyć olejkiem po depilacji.

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
[Polityka prywatności]