Sklep

Wzornik brelok – kolor przezroczysty – 50 pazurków 7373

7,90  z VAT

30 w magazynie

Wzornik brelok do tworzenia wzorów na podłożach żelowych, akrylowych i lakierowanych. Wygodna forma do prezentacji kolorów lakierów oraz ozdób. Wykonany z wysokiej jakości plastiku. Próbnik zawiera 50 pojedynczych przezroczystych pazurków. Zaletą wzornika na kole jest możliwość wyjęcia pazurków. Ma to znaczenie w przypadku np. wycofania jakiegoś lakieru z oferty.

Znaczniki: Kategoria:

Wzornik brelok kolor przezroczysty prosty – 50 pazurków

Profesjonalne rozwiązanie do pracy w salonie kosmetycznym to rękawiczki nitrylowe Dolny Śląsk dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.

Idealne rozwiązanie dla zaawansowanych technik stylizacji to akryle do paznokci które ułatwią tworzenie pięknych stylizacji paznokci.

Idealne dla zabieganych stylistek są lakiery one coat które znajdziesz w szerokiej ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.


Wzornik brelok kolor przezroczysty prosty – 50 pazurków

Jeśli szukasz profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, sprawdź excellent pro dystrybutor Wrocław dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.

Zapewnij higieniczne warunki pracy, wybierając podkłady medyczne Wrocław dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.

Niezbędnym elementem każdego salonu kosmetycznego są nożyczki kosmetyczne które spełniają oczekiwania profesjonalistów.

Brak danych o producencie.

Brak danych o dostawcach.

Brak informacji o bezpieczeństwie.

You may also like