Sklep

Zestaw radełek z gumką 4 sztuki – 8739

3,20  z VAT

Brak w magazynie

Plastikowe radełka do manicure z gumką

Profesjonalne radełka przeznaczone do odpychania i usuwania skórek z powierzchni płytki paznokciowej. Idealnie sprawdzają się podczas wykonywania manicure. Wysokiej jakości – ostre, wytrzymałe, precyzyjne, poręczne. Gumka kopytka jest mocna a zarazem odpowiednio giętka, ułatwia bezpieczne odpychanie skórek. Wyprofilowana rękojeść z tworzywa sztucznego dobrze leży w dłoni.

Znaczniki: Kategoria:

Doskonała precyzja i wygoda pracy dzięki frezarka do manicure Dolny Śląsk dostępna w Hurtowni kosmetycznej Art-women.

Precyzyjna stylizacja paznokci wymaga narzędzi takich jak pilniki slim które są niezastąpione w codziennej pracy stylistek.

Jeśli cenisz prostotę i elegancję, sprawdź lakiery basic Wrocław które znajdziesz w szerokiej ofercie Hurtowni kosmetycznej Art-women.


Szukasz wysokiej jakości zapachów w przystępnej cenie? Sprawdź tanie zamienniki perfum idealnie pasują do Twojego budżetu i oczekiwań.

Precyzyjna stylizacja paznokci wymaga narzędzi takich jak pilniki do paznokci Wrocław dostępne w Hurtowni kosmetycznej Art-women.

Najlepsze efekty pielęgnacji skórek osiągniesz dzięki cążki do skórek Dolny Śląsk które zapewniają trwałość i precyzję pracy.

Brak danych o producencie.

Brak danych o dostawcach.

Brak informacji o bezpieczeństwie.

You may also like

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 3.01.202611.01.2026 wysyłka paczek nie będzie realizowana z powodu urlopu.

Wznowienie wysyłek nastąpi od 12.01.2026.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Z poważaniem,
Obsługa Klienta